Zapraszamy na warsztat intensywny z ikonami. 

Warsztaty intensywne polegają na maksymalnym wykorzystaniu czasu przeznaczanego na pisanie ikony. Przychodzeniu do pracowni od rana do wieczora. Efektem końcowym jest napisana ikona.

Terminy warsztatów intensywnych wyznaczają sobie sami uczestnicy. Do podstawowego warsztatu jest potrzeba aby pracować przez 6 dni od 9-14 i 16-20.

 

Typy warsztatów realizowanych w systemie intensywnym:

1. Moja pierwsza ikona - uczestnik pisze swoją pierwszą ikonę. Otrzymuje wszystkie potrzebne materiały i gotową deskę o wybranej wielkości (40/30, 30/25, 25/20 cm). Uczestnik pisze wybraną przez siebie ikonę ze złoceniem 24 karat, której przykład znajdzie w Internecie. UWAGA! Przykładem ma być ikona a nie obraz. Wykładowca pomoże znaleźć odpowiedni przykład.

2. Ikona Trójcy Świętej wg. Rublowa - uczestnik otrzyma wszelkie potrzebne materiały do napisania ikony i gotową deskę o wybranej wielkości (40/35, 30/27). Wykona ikonę ze złoceniem 24 karatowym złotem.

3. Warsztat wykonania pozłoty na poler - uczestnik wykona pozłotę na bolus i polerowanie złota. Może też nauczyć się polerowania ozdobnego i puncowania złota (wybijania zdobienia). Złocenie wykona na desce 30/25 cm i może to być przygotowaniem pod późniejszą ikonę. W czasie warsztatu uczestnik wykonuje tylko pozłotę i nie maluje ikony. Na ten warsztat potrzeba min. 3 dni uczestnistwa.

4. Warsztaty tematyczne lub z zaproszonym Gościem - są ogłaszane na stronie.

 

Zajęcia będą odbywały się w pracowni ikon przy ul. Św. Antoniego 34 we Wrocławiu.

Warsztat będzie trwał od godz. 9:00 do 14:00 i od 16:00 do 20:00.

W czasie warsztatu można spożywać posiłki i są dodatkowe przerwy, kawa, herbata...

WARSZTAT MA CHARAKTER REKOLEKCYJNY I BĘDZIE PRZERYWANY MODLITWĄ A TAKŻE ODBYWAŁ W CISZY (przy muzyce lub konferencjach audio). 

 

KOSZT WARSZTATU:

1 i 2 typ: 1500 zł

3 typ: 1600 zł

UWAGA!

Nie prowadzimy hotelu ani nie zapewniamy posiłków.

Warsztat musi zostać opłacony na do 8 dni przed jego rozpoczęciem. 

 

Jak uczestniczyć w warsztacie:

1. Wypełnij formularz dostępny do pobrania w word >>TUTAJ<< i wyślij na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2. Po otrzymaniu odpowiedzi opłać warsztaty przez nasz sklep >>TUTAJ<< Warsztat musi zostać opłacony na do 8 dni przed jego rozpoczęciem. 

3. Przyjdź na warsztaty :-)

 

Zasady zwrotów opłat, regulamin:

  1. Jeśli opłaciłeś warsztaty, a na nie przyjedziesz lub rezygnujesz z własnej woli, nie otrzymasz zwrotu opłaty. Zwrot może zostać uwzględniony wyłącznie w specyficznych i udokumentowanych przypadkach, takich jak: choroba, zdarzenie losowe, powodujące niemożliwość przybycia (nie zwracamy pieniędzy z powodu, że ktoś nie otrzymał urlopu, lub też nie podoba mu się forma warsztatu czy też, ma trudności z przyjęciem wykładu wykładowcy).
  2. Gdy opłacisz całość/część warsztatu, a okaże się, że musisz odwołać uczestnictwo, otrzymasz pełny zwrot opłaty jeśli zgłosisz to przed rozpoczęciem warsztatu.
  3. Jeśli odwołasz uczestnictwo w warsztatach w czasie ich trwania, nie otrzymasz zwrotu opłaty lub otrzymasz 50% zwrotu (decyzję o tym podejmuje zarząd fundacji, na podstawie przedłożonych argumentów).
  4. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz się do nas zwrócić z problemem, jaki się pojawił – wspólnie poszukamy najlepszego rozwiązania. 
  5. Jeśli warsztaty zostaną odwołane z powodu pandemii lub innych niezawinionych okoliczności, to otrzymasz zwrot całej wpłaconej kwoty. W każdym przypadku odwołania warsztatów z naszej strony, otrzymasz zwrot całej kwoty.
  6. Istnieje możliwość przeniesienia warsztatu na kolejny termin jeśli zdarzenia losowe nie pozwolą uczestniczyć w całości.

 

 

 

Informacje

Galerię i pracownię ikon prowadzi

Fundacja In Blessed Art

ul. Szkolna 8a

46-024 Dąbrówka Łubniańska

(woj.Opolskie)

KRS 0000651122

NIP 9910507870

REGON  36603460400000

 

Dane kontaktowe

Galeria

kontakt@ikony.wroclaw.pl

tel. +48 537596130

Fundacja

kontakt@inblessedart.pl

tel. +48 537596130

Konto do wpłat

Fundacja In Blessed Art

66 1050 1504 1000 0090 8011 7766 

 

 

Strony działania fundacji

 Fundacja In Blessed Art   www.InBlessedArt.pl

Szkoła Pisania Ikon  www.InBlessedArtSchool.pl

Sklep  www.InBlessedArtShop.pl

Międzynarodowe Charytatywne Warsztaty Sakralne w Kijowie "ELEOS"

www.WorkshopEleos.eu

Pracownia Ikon pw. św. Łazarza (Hubert Kampa)

www.pisarzikon.pl

Projekt Patriotyczny www.Niezapomniani1920.pl